INNPRO ROW Rybnik z kolejną wygraną. Waleczny H.SKRZYDLEWSKA ORZEŁ nie dał rady na wyjeździe

Fot. Arek Siwek

Zwycięstwem gospodarzy zakończył się mecz pomiędzy INNPRO ROW-em Rybnik a H.SKRZYDLEWSKA ORŁEM Łódź. Mimo walecznej postawy gości, rybniczanie nie pozostawili większych szans żużlowcom trenera Macieja Jądera.

Spotkanie zaczęło się według przewidywań. Dwa zwycięstwa INNPRO ROW-u i jedno H.SKRZYDLEWSKA ORŁA sprawiły, że po pierwszej serii na tablicy wyników widniał rezultat 13:11. W następnych wyścigach, strata gości do gospodarzy się powiększała.

Nie brakowało jednak momentów przełamania łódzkich zawodników. W biegu dziesiątym, doszło do podwójnej wygranej za sprawą Olivera Berntzona i Mateusza Bartkowiaka. Nie była to ostatnia “trójka” w wykonaniu H.SKRZYDLEWSKA ORŁA, lecz ostatnie drużynowe zwycięstwo. Po stronie rybnickiej brylowali natomiast, Brady Kurtz – zdobywca kompletu punktów oraz Rohan Tungate i Jakub Jamróg, którzy przywieźli tego dnia po dwanaście “oczek”.

Wyścigi nominowane to z kolei odzwierciedlenie tego, co działo się na przestrzeni całego meczu. Dwa razy 4:2 ustawiły wynik spotkania na 54:36 dla INNPRO ROW-u Rybnik.

Pełne wyniki dostępne TUTAJ.

Marcin Rusewicz