Auto Frelik

Przygodę z motoryzacją pod szyldem Auto Frelik zapoczątkował w 1966 roku Tadeusz Frelik. Początki działalności to przede wszystkim wiedza, zaangażowanie i praca ludzkich rąk. Kierunek, w którym zmierza dzisiaj firma Auto Frelik, został zapoczątkowany w małym zakładzie rzemieślniczym, zajmującym się naprawami blacharskimi. Skromne początki i długa droga rozwoju są skarbnicą wielu doświadczeń i stanową trwały fundament dzisiejszego przedsiębiorstwa.

Wieloletnia współpraca nauczyła, wszystkich pracowników, pokory i szacunku dla najważniejszego elementu firmy jakim jest człowiek.

Siła Auto Frelik to zasługa wielu ludzi, nie tylko wszystkich pracowników, ale przede wszystkim efekt zaufania, którym obdarzyli ich Klienci.

W roku 2000 firma Auto Frelik rozpoczęła, trwająca do dziś, współpracę z koncernem Daimler, tym samym stała się, w Toruniu pierwszym i jedynym dealerem marki Mercedes-Benz.

Zdobywane latami zaufanie Klientów zaowocowało dynamicznym rozwojem firmy. Dziś Auto Frelik to Spółka zarządzana przez Prezes Annę Frelik, posiadająca Autoryzowane Salony i Serwisy sprzedaży aut dwóch marek: Mercedes-Benz oraz Jeep w Toruniu i Bydgoszczy.

Salony Auto Frelik to również doskonała, doceniana przez Klientów obsługa posprzedażowa. Autoryzowany Serwis zapewnia dostęp do najwyższej jakości części zamiennych i wyspecjalizowaną kadrę serwisantów. Auto Frelik od prawie 50 lat dzieli się z Klientami pasją do motoryzacji i działa z pełnym zaangażowaniem, będąc synonimem niezawodności i jakości.