Dariusz Śledź: Grudziądzanie wygrali zasłużenie

Fot. Ewelina Włoch-Wrońska

Po wyjazdowym meczu z ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, trener BETARD SPARTY Wrocław, Dariusz Śledź nie ukrywał, że nie były to dobre zawody w wykonaniu jego zawodników – Odjechaliśmy bardzo słabe spotkanie, nie udał nam się ten mecz. Szczęśliwie udało się nam zdobyć bonus, jednak nie po to tutaj przyjechaliśmy. Chcieliśmy powalczyć o zwycięstwo.- stwierdził szkoleniowiec wrocławskiej drużyny.

Przed meczem w Grudziądzu liczono na dobry występ Artema Laguty, który przez sześć sezonów jeździł w barwach ZOOLESZCZ GKM-u i bardzo dobrze zna miejscowy tor. Senior BETARD SPARTY Wrocław zdobył jednak 8 punktów w 6 startach. – Artemowi te zawody nie ułożyły się po jego myśli. Zanotował defekt motocykla, walczył i dopiero pod koniec zawodów znalazł to, czego szukał – powiedział w rozmowie dla ekstraliga.pl Dariusz Śledź.

Trener BETARD SPARTY Wrocław przyznał, że forma jego drużyny w meczach wyjazdowych nie jest najlepsza. – Nie wychodzą nam mecze na wyjazdach, wszystkie są dla nas bardzo trudne. Musimy sobie z tym poradzić i znaleźć jakieś rozwiązanie. Nie będziemy jednak szukać usprawiedliwień na siłę. Grudziądzanie byli lepsi i wygrali zasłużenie – podsumował Śledź.

Marek Kania