XV Mistrzostwa Torunia w Żużlu na Lodzie

Wojciech Lisiecki wygrał XV Mistrzostwa Torunia w Żużlu na Lodzie. Zawody rozegrano w niedzielę na lodowisku Tor-Tor. Na liście startowej pojawiło się dwunastu uczestników. W finale Wojciech Lisiecki pokonał swojego ojca, Romualda Lisieckiego, a na trzecim stopniu podium stanął Patryk Sikora. Imprezę rozegrano tradycyjnie pod patronatem Prezydenta Miasta Torunia.

Organizatorem przedsięwzięcia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu. Dochód z imprezy przeznaczono na Fundację Światło oraz Hospicjum Nadzieja. Klasyfikacja końcowa: 1. Wojciech Lisiecki, 2. Romuald Lisiecki, 3. Patryk Sikora, 4. Przemysław Nowak, 5. Maciej Fajfer, 6. Dawid Wiwatowski, 7. Mateusz Durkowiak, 8. Mariusz Kabaczyński, 9. Marek Zwalnik, 10. Lech Nowicki, 11. Rafał Prokopiuk, 12. Rafał Konopka (ns).