WP SportoweFakty: Fajfer i Małkiewicz gośćmi magazynu PGE Ekstraligi (04.07.24, godz. 13:00)

Fot. Ewelina Włoch-Wrońska

Dzień przed kolejną rundą PGE Ekstraligi, portal WP SportoweFakty przygotował kolejne wydanie magazynu. Gośćmi programu będą m.in. Oskar Fajfer (EBUT.PL STAL Gorzów) oraz Kevin Małkiewicz (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz). Początek o godz. 13:00.

Jednym z nich będzie zawodnik EBUT.PL STALI. Ten opowie o swoim wypadku, w którym udział brał jeszcze Andzejs Lebedevs. Jak się okazuje konsekwencje zdarzenia, także dla niego były dość poważne. 30-latek nie kojarzy, nawet kiedy odzyskał świadomość. Dodatkowo musiał zmagać się z bardzo mocnym światłowstrętem.

Kevin Małkiewicz już w piątek pojedzie przeciwko drużynie, która jako pierwsza dała mu szansę startów w PGE Ekstralidze. Chodzi oczywiście o BETARD SPARTĘ. W pierwszej potyczce pomiędzy wrocławianami, a ZOOLESZCZ GKM-em Grudziądz, na torze w województwie dolnośląskim junior wywalczył dwa punktu oraz bonus. Czy te mecze są dla niego wyjątkowe?

Jak w ogóle ocenia swój dotychczasowy sezon? Z jednej strony można usłyszeć, że nie do końca spełnia oczekiwania niektórych, jednak z drugiej legitymuje się wyższą średnią biegową, chociażby od Bartosza Bańbora. Czy w jego opinii Robert Kościecha ma rację, mówiąc, że na grudziądzkiego młodzieżowca została nałożona niepotrzebna presja?

Pełna zapowiedź magazynu WP SportoweFakty TUTAJ.