Wielkie emocje w Ostrowie! ARGED MALESA wygrywa z H.SKRZYDLEWSKA ORŁEM Łódź

Fascynujące spotkanie mogli oglądać kibice na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wlkp. Tamtejsza ARGED MALESA zwyciężyła z H.SKRZYDLEWSKA ORŁEM Łódź mimo, że przegrywała tuż przed końcem. Rajderem meczu został Gleb Chugunov.

Pojedynek zaczął się od mocnych uderzeń zarówno z jednej jak i drugiej strony. Najpierw podwójnie wygrała ARGED MALESA, a w kolejnym wyścigu oddał jej H.SKZYDLEWSKA ORZEŁ. Następnie dwupunktowe prowadzenie gospodarzy uzyskane po trzecim wyścigu utrzymywało się do gonitwy siódmej.

Tam goście wygrali z kolei 4:2, co dawało wówczas meczowy remis, a potem zwyciężyli jeszcze 5:1. Ostrowianie odbili piłeczkę dopiero w jedenastym biegu, lecz podopieczni Macieja Jądera szybko reagowali na to co dzieje się na torze, tym samym wychodząc na prowadzenie, ale już tylko na dwa “oczka”.

Przed wyścigami nominowanymi wydawało się, że to H.SKRZYDLEWSKA ORZEŁ jest bliżej wywiezienia punktów do tabeli z Ostrowa, jednak w biegu czternastym za sprawą Chrisa Holdera i Tobiasza Musielaka, gospodarze doprowadzili do remisu, a w piętnastym dzięki Glebowi Chugunowovi i Frederikowi Jakobsenowi potwierdzili, że to oni są w tym meczu lepsi, wygrywając tym samym 47:43.

Pełne wyniki dostępne TUTAJ.

Marcin Rusewicz