Adam Skórnicki zadowolony po wygranym meczu z ABRAMCZYK POLONIĄ

Fot. Zuzanna Kloskowska

W ramach zaległego meczu 5. rundy METALKAS 2. Ekstraligi w Poznaniu, zmierzyły się #ORZECHOWAOSADA PSŻ z bydgoską ABRAMCZYK POLONIĄ. Zespół z Wielkopolski wygrał to spotkanie 48:42. Była to ich druga wygrana w sezonie. Najlepszymi ogniwami w swoich drużynach byli Ryan Douglas, który zdobył 14 punktów oraz Andreas Lyager (12 pkt).

Po zwycięstwie nad faworytem rozgrywek, Adamowi Skórnickiemu towarzyszyło dobre nastawienie. Szkoleniowiec gospodarzy odpowiedział na pytanie, co było głównym czynnikiem dobrego występu zespołu. – Nie mam pojęcia, zawsze czyjaś ręka musi być. Na pewno pogoda, jak i toromistrz, przyczynili się do dobrego stanu toru – odpowiedział.

Cała drużyna pojechała solidnie przeciwko ABRAMCZYK POLONII Bydgoszcz, co poskutkowało dwoma punktami w tabeli METALKAS 2. Ekstraligi. Który z zawodników zasługuje na szczególną pochwałę? – Myślę, że Kacper Grzelak. Odjechał on bardzo dobre spotkanie. Potrzebowaliśmy kogoś na rezerwie, w razie gorszej dyspozycji seniorskiego zawodnika – zakończył trener poznańskiej ekipy.

Łukasz Szyrmer