ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz wygrywa z TEXOM STALĄ Rzeszów. Deszcz nie pozwolił dokończyć zawodów

To już czwarte zwycięstwo ABRAMCZYK POLONII w tym sezonie, a drugie odniesione na wyjeździe. Tym razem rywalem była TEXOM STAL, która nie dała rady na własnym obiekcie. Mecz został przerwany po dziewiątym wyścigu, a rajderem spotkania został Krzysztof Buczkowski.

Rywalizacja przez pierwsze kilka wyścigów była bardzo zacięta. Po piątym biegu, wynik spotkania wynosił 15:15. Dopiero w szóstej gonitwie dnia, ABRAMCZYK POLONIA przełamała serię remisów i zwyciężyła dwukrotnie w stosunku 5:1, co pozwoliło zbudować im ośmiopunktową przewagę, której nie oddali do samego końca.

TEXOM STAL przegrała jeszcze dwa wyścigi 4:2, ale wówczas sędzia zawodów postanowił przerwać spotkanie ze względu na nieustające opady deszczu. Wynik 21:33 został zaliczony.

Doskonały występ zaliczyli Jacob Thorssell i Krzysztof Buczkowski, którzy w tym meczu nie zostali pokonani przez żadnego przeciwnika.