Najlepsi Rajderzy rundy zasadniczej METALKAS 2. Ekstraligi

Runda zasadnicza METALKAS 2. Ekstraligi dobiegła końca, co pozwoliło na poznanie najczęściej wybieranych zawodników na Rajdera Meczu w aplikacji mobilnej. Na tej podstawie możemy zobaczyć, którzy zawodnicy cieszyli się największym zaufaniem kibiców i byli najczęściej typowani w trakcie sezonu.

W rundzie zasadniczej METALKAS 2. Ekstraligi najczęściej wybieranymi Rajderami meczu byli Krzysztof Buczkowski z ABRAMCZYK POLONII Bydgoszcz oraz Brady Kurtz z INNPRO ROW-u Rybnik, którzy aż pięciokrotnie zdobyli ten tytuł. Zaraz za nimi uplasował się zawodnik H.SKRZYDLEWSKA Orzeł Łódź – Luke Becker, który był wyróżniany przez kibiców cztery razy.

Brady Kurtz nie tylko dominował w głosowaniach na Rajdera meczu, ale również okazał się najlepszym zawodnikiem pod względem średniej punktowej w całej lidze, osiągając wynik 2.500. W trakcie sezonu zdobył 39 pierwszych miejsc, 18 razy kończył na drugim miejscu, 4 razy na trzecim i tylko 4 razy na ostatnim.

Krzysztof Buczkowski zajął drugie miejsce w tej klasyfikacji z wynikiem 2.484, również z 39 pierwszymi miejscami, 13 drugimi, 6 trzecimi i zaledwie 2 ostatnimi. Obaj zawodnicy byli kluczowymi postaciami swoich drużyn, regularnie prezentując wysoką formę.

Luke Becker zajął 19. miejsce w klasyfikacji średniej punktowej, osiągając wynik 1.986. W ciągu sezonu odniósł 30 zwycięstw, 16 razy był drugi, 11 razy trzeci, a 12 razy kończył bieg na ostatniej pozycji.