Metalkas

Metalkas Spółka Akcyjna to firma rodzinna z branży metalowej z wieloletnim doświadczeniem i renomą. W swojej ofercie posiada ponad 2000 produktów, które wytwarza we własnych obiektach produkcyjnych o łącznej powierzchni 42 287 ㎡, a następnie dostarcza do 30 krajów. Jest jedyną firmą w Europie z tak szeroką ofertą produktów, w całości produkowanych we własnych zakładach. Należą do nich między innymi sejfy, szafy pancerne, meble metalowe (socjalne, warsztatowe, biurowe), regały, kasetki metalowe, apteczki, szafki na klucze, drabiny aluminiowe.

Dynamiczny rozwój Metalkas opiera się na innowacyjności, zaawansowanych technologiach produkcyjnych i zrównoważonym podejściu do biznesu. Za sukcesem firmy stoją także stałe inwestycje w automatyzację procesów produkcyjnych i rozbudowę parków maszynowych, co pozwala na zwiększenie efektywności i wydajności, a także daje firmie przewagę na tle konkurencji.

Metalkas S.A. nieustannie dąży do doskonałości w zakresie jakości swoich produktów. Dzięki skutecznym procedurom kontrolnym oraz posiadaniu odpowiednich certyfikatów, potwierdza swoje zaangażowanie w dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości, spełniających najwyższe standardy branżowe i normy międzynarodowe. Dzięki temu zdobyła zaufanie Klientów i nieustannie wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom.

Firma nie ogranicza swojej działalności wyłącznie do obszaru biznesowego. Metalkas od dawna aktywnie angażuje się w promocję sportu i wspieranie lokalnych społeczności. Poprzez sponsoring wydarzeń sportowych, drużyn oraz imprez sportowych, nie tylko buduje swoją markę, ale również wspiera rozwój zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej w społecznościach, w których działa.

Zaangażowanie w sport to dla Metalkas S.A. nie tylko forma reklamy, ale również wyraz wartości, jakimi firma się kieruje – współpracy, determinacji oraz ciągłego dążenia do doskonałości. Dlatego też firma angażuje się zarówno w sporty indywidualne, jak i zespołowe.