ARGED MALESA Ostrów z kolejnym juniorem. Sebastian Szostak zostaje w drużynie

Beniaminek PGE Ekstraligi kontynuuje prezentowanie zawodników na sezon 2022. Tym razem przedstawiono następnego żużlowca, który będzie stanowić o sile formacji juniorskiej. W zespole nadal występować będzie Sebastian Szostak.

W sezonie 2021, młodzieżowiec ARGED MALESA Ostrów Wlkp. został sklasyfikowany na 36. miejscu w klasyfikacji indywidualnej EWINNER 1. LŻ. Jego średnia biegupunktowa wyniosła 1.597.

Sebastian Szostak dwukrotnie zwyciężył także w cyklu Nice Cup. Z kolei w minionym roku zdobył brązowy medal DMPJ oraz wygrał 68. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Formację młodzieżową klubu będą stanowić także: Jakub Poczta, Jakub Krawczyk i Kacper Grzelak.

Dwukrotny zwycięzca cyklu Nice Cup, drugi junior eWinner 1.Ligi, brązowy medalista DMPJ oraz zwycięzca 68.Turnieju o…